Завантаження

Є запитання?

(099) 473-22-46, (097) 670-23-53

Вікенд в Європі!

Вікенд в Європі!Вікенд в Європі!Вікенд в Європі!
Вікенд в Європі!Вікенд в Європі!Вікенд в Європі!

Опис

Вікенд в Європі!

Краків, Прага, Відень і Будапешт - Угорщина ...

1 день

 – збіргрупи на  ж/д вокзалі. Виїзд

Переїзд  на територіюПольщі.

 

2день

. Приїзд до Польщі .При бажаннізаїзд в місто і екскурсія «МагічнийКраків» (18 € / 13 €) - містодревніх легенд і переказів, династійпольськихкоролів і видатногоМіцкевича, народного героя Тадеуша Костюшко, вузькихвуличок з бруківкою і величнихкостелів. Про красу стародавнього Кракова, про музейніскарбиВавельського замку «Хтохочепізнати душу Польщі, нехай шукаєїї в Кракові!». НічнийПереїзд в Прагу.

За бажанням за додаткову плату ночівля в Кракові.

Наступного дня у Кракові можна відвідати: музей «Підземний Краків», соляні копальні Велічки та інші не менш цікаві екскурсії.

3 день

 

Прага. Оглядова екскурсія «Прага - місто легенд» - вважається одним з найкрасивіших міст Європи, яке багато століть захоплює і не перестає дивувати !!! Староміськаплоща та Астрономічнийгодинник, чудовий храм ДівиМарії перед Тином, легендарнийКарлівміст, Вацлавськаплоща, Карлова вулиця. ... Всього й не перелічити! Всіцікраси ми, безсумнівно, бачили на картинках, чули про них, але, мабуть, хватить мріяти, пора все цепобачитисвоїмиочима ... Увільнийчасрекомендуємо: • Прогулянку на кораблику по р.Влтаві (30 € / 23 €). у супроводіцікавихрозповідейекскурсовода .... Ось вони незабутнімиті в житті ...

 

Тіні старого міста”(18€/13€). Пропонуємо забути на цейвечірісторичнідати і факти і повністюпоринути в казкову. «Таємницікоролів» (23€/16€). Під час екскурсії ми дізнаємося про життякоролів і придворних, про палацовіінтриги і змови, злочини і покарання, якіздійснювалися з найсвітлішихпомислів, - в ім'явіри і держави. Поселення в готель. Ночівля. •

 

4день

.Сніданок. Виселення з готелю. Відень - Будапешт  Для всіхбажаючихрекомендуємоекскурсію «Відень - столицяГабсбургів» (38 € / 30 €). Відень - це аромат кави в знаменитихВіденськихкав'ярнях, Віденськийштрудель і Віденський бал ... Розкішніфіакри, щопотопають у зелені парки і ... музика! «При словіВідень - серцесвятковотріумфує, сильнішеб'єтьсявідлюбові, при словіВідень - музика Шопена, і Моцарта, і Штрауса, і, і, і ...!». Вільний час вВідні, рекомендуємо: • «Велична Вена» (26 € / 18 €). Таємничесередньовіччя, блискучий 19 століття, круговорот музики, історії, мистецтва - все цеВідень, неповторна і прекрасна!
Переїзд в Будапешт. Запрошуємо Вас на вечірнюекскурсію «Шарм нічного Будапешта». . У вільний час рекомендуємо: «У світлітисячівогнів» (26 € / 18 €) - прогулянку на кораблику по Дунаю ..

5 деньПовернення в Україну

 Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. Мінімальна кількість туристів для проведення екскурсії – 30 осіб.

Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації. Вартість оплачених та невикористаних послуг не повертається!Точне місце і час від'їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.Фірма не несе відповідальності за роботу консульських, митних, прикордонних, дорожніх служб, корки на дорогах, погодні умови
та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності.

097 670-23-53 Тетяна  Вікторівна