Завантаження

Є запитання?

(099) 473-22-46, (097) 670-23-53

Венеціанські канікули

Венеціанські канікулиВенеціанські канікулиВенеціанські канікулиВенеціанські канікули
Венеціанські канікулиВенеціанські канікулиВенеціанські канікулиВенеціанські канікули

Опис

Будапешт, Венеція

Дати виїздів:23.10*, 30.10*

1 день

- збір групи на ж\д вокзалі м. Хмельницький.– виїзд групи з м.Хмельницький. Виїзд на територію Угорщини

Ночівля у м. Берегово.

Купання в термальних водах.

 

Преїзд до Будапешту.

2 день

Будапешт
Запрошуємо на оглядову екскурсію Будапештом. Ви закохаєтеся в нього з першого погляду. Старовинна Будда і елегантний Пешт злилися в неперевершений архітектурний комплекс. Їх розділяє лише величний Дунай. Ви побачите одну з найбільш вражаючих площ Європи – Площу Героїв, замок Вайдахуняд, Рибацький бастіон, собор св.Матяша та знаменитий  Королівський палац.
Вільний час.

 Можливість відвідати:
- купальні графа Сечені;
- один з найстаріших зоопарків Європи;
- пішохідну вуличку Ваці та багато ін. місць.
21:00 - вечірня екскурсія на кораблику по річці Дунай (25 €). З бокалом шампанського під музику Штрауса Ви пропливете під ажурними мостами і загадаєте найпотаємніші бажання, які просто не можуть не збутись.
22:00 – виїзд до Італії. Нічний транзит по території Угорщини та Словенії.

Ночівля

3 день

Будапешт
Можливість відвідати:

- купальні графа Сечені;
- один з найстаріших зоопарків Європи;
- пішохідну вуличку Ваці та багато ін. місць.
- вечірня екскурсія на кораблику по річці Дунай (25 €). З бокалом шампанського під музику Штрауса Ви пропливете під ажурними мостами і загадаєте найпотаємніші бажання, які просто не можуть не збутись.

– виїзд до Італії. Нічний транзит по території Угорщини та Словенії.

4 день

Ранкове прибуття до Італії.

                                                   ВЕНЕЦІЯ !!! ВЕНЕЦІЯ !!! ВЕНЕЦІЯ !!!
Пливемо на кораблику до серця Венеції – площі Сан-Марко.  Проїзд катером до Венеції - 20 € (оплата при бронюванні туру)
Перше знайомство з Венецією – Королевою Адріатики, чарівним містом каналів і палаців ...
Перед Вам відкриється Серце Венеції – площа Сан-Марко, де розташовуються найпрекрасніші будівлі міста – собор Сан-Марко і Палац Дожів, історичні кафе та Кампаніла. Недалеко від набережної підносяться дві колони – символічні ворота міста, яке раде вітати дорогих гостей.
Відвідання майстерні муранського скла (3 €). 1000-літня традиція та унікальна технологія, що передається з покоління в покоління. Ви зможете побачити, як виготовляють справжнє муранське скло – найкращий сувенір з Венеції, а також почути про його історію та таємниці.
Факультативна екскурсія -  «Всі таємниці Венеції» (25 €).
Повністю побудована на воді людьми, що насмілились кинути виклик морській стихії, Венеція не схожа ні на одне із міст. Не важливо скільки раз Ви бачили її в кіно чи рекламі; реальна Венеція виявиться більш казковою та сюрреалістичною, чим Ви могли собі уявити до цього. Неповторна суміш візантійського, готичного та ренесансного стилів з розкішними палаццо та романтичними каналами … Кожен з Вас відкриє своє неповторне місто, свою Венецію…

Ночівля

5 день

Сніданок.

Виселення з готелю.

                                                   ВЕНЕЦІЯ !!! ВЕНЕЦІЯ !!! ВЕНЕЦІЯ !!!

Знову пливемо на караблику у ВЕНЕЦІЮ

Вільний час. Можливість відвідати один з чисельних музеїв міста або морський акваріум, де можна побачити мешканців Адріатичних і тропічних глибин.

Купання в Адріатичному морі.

Катання на гандолах.(20-25€)

Переїзд до м. Лідо ді Єзоло. Відвідання супермаркету. Останні покупки, це завжди приємно. А тепер можна додому …
Виїзд на територію України.

6 день

 Транзит по території Угорщини..-Прибуття до м.Хмельницький


Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене.

 

Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації.

У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від'їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.

Фірма не несе відповідальності за роботу консульських, митних, прикордонних, дорожніх служб, корки на дорогах, погодні умови
та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо:

Автобус:

·        З усіх питань, пов’язаних з функціонуванням автобусу ­– температурний режим в салоні, функціонування сидінь, індивідуальних обдувів та освітлення, потрібно звертатись до керівника групи та не відволікати ними водіїв.

·        В салоні автобусу категорично заборонено: ходити по салону під час руху автобусу, курити, лузати насіння, смітити, споживати алкогольні напої, морозиво, будь-які рибні, молочні продукти, варені яйця та інші продукти, які мають явно виражений специфічний запах.

·        В салоні автобусу заборонено перевозити дорожні сумки, валізи та інший габаритний багаж. За порушення цього пункту штраф в розмірі від 50€.

·        В салоні автобусу заборонено зберігати на верхніх поличках скляну тару та інші речі, які можуть травмувати пасажирів.

·        Туристи в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння до поїздки не допускатимуться.

·        Чай, кава в автобусі не готуються, їх можна придбати в кафе під час зупинок.

·        Туалет в автобусі відсутній (зачинений). Користування туалетом передбачене на санітарних зупинках – для цього закладіть, будь ласка, в бюджет подорожі 5-10€.

·        Зупинки автобуса здійснюються у відповідності до програми туру у відведених для цього місцях. Всі місця зупинок обладнані туалетами. Зупинки на вимогу чи прохання туристів категорично заборонені.

·        Спинки сидінь в останньому ряді не опускаються.

·        Туристична фірма «ТУР ЮЕЙ» не несе відповідальності за залишені в салоні автобусу речі, кошти та документи.

·        Туристи несуть повну матеріальну відповідальність за псування майна автобусу.


Готель:

·        Поселення в готель після 14:00, виселення з готелю до 10:00.

·        Після 22:00 слід дотримуватись тиші.

·        Продукти на сніданку призначені для споживання в приміщенні ресторану. За спробу винести продукти харчування з ресторану адміністрацією готелю може бути накладено штраф або викликано поліцію.

·        В числі телевізійних каналів можуть бути платні. Оплата таких каналів здійснюється по факту їхнього користування.

·        Вміст мінібарів в номерах за додаткову плату. При поселенні вміст мінібару потрібно звірити з описом. Недостача вмісту мінібару при виселенні прирівнюється до споживання та підлягає оплаті.

·        Холодильника, праски та фену в номері немає.  Зазвичай фен можна попросити в адміністратора готелю.

·        Туристи несуть повну матеріальну відповідальність за псування майна готелю.

 


Страхування:

·        Просимо до початку туру ознайомитись з правилами страхування та умовами відшкодування медичних витрат страховою компанією.

·        Якщо під час туру передбачаються зайняття спортом або розваги, пов'язані з підвищеною небезпекою для здоров'я, життя, потрібно вибрати відповідну програму страхування.

·        Звертаємо увагу, що страхова компанія не відшкодовує витрати, пов'язані з лікуванням травм, станів та захворювань, які застрахована особа отримала внаслідок дій, здійснених нею у стані алкогольного сп'яніння або під впливом наркотичних чи токсичних речовин.


Керівник групи:

·        Супроводжує групу по всьому маршруту туру, забезпечує повне виконання програми туру, інформує про час та місце збору та/або від’їзду групи, організовує посадку в автобус та поселення в готелях відповідно до «Підтвердження замовлення» («Інформаційного листа»).

·        У випадках втрати туристами документів або страхових випадках допомагає туристам у взаємодії з консульськими службами України, місцевими правоохоронними органами, медичними закладами, страховими компаніями та перекладачами коштом туриста.

·        Керівнику групи категорично заборонено змінювати програму туру на вимогу чи прохання туристів, а також у зв'язку із втратою туристами документів.


Попередження:

·        Турист, що виїжджає з автобусним туром, зобов'язаний в'їхати і виїхати з країн Європи в складі групи. У разі самовільної затримки туриста в країнах Європи відомості про даний інцидент негайно передаються в поліцію, імміграційну службу і консульство держави, що видала візу.

·        У випадках втрати туристами документів, в тому числі закордонних паспортів, будь-які витрати, пов'язані із затримкою туристів закордоном та самостійним поверненням в Україну, в тому числі витрати на вироблення відповідних документів для повернення в Україну, на оплату додаткового проживання, харчування, транспортного обслуговування тощо, оплачуються туристами.

Фірма не несе відповідальності за роботу консульських, митних, прикордонних, дорожніх служб, корки на дорогах, погодні умови
та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності.