Завантаження

Є запитання?

(099) 473-22-46, (097) 670-23-53

Не дитячі канікули - секрети Голандії

Не дитячі канікули - секрети ГоландіїНе дитячі канікули - секрети ГоландіїНе дитячі канікули - секрети ГоландіїНе дитячі канікули - секрети Голандії
Не дитячі канікули - секрети ГоландіїНе дитячі канікули - секрети ГоландіїНе дитячі канікули - секрети ГоландіїНе дитячі канікули - секрети Голандії

Опис

У вартості дві європейські столиці: Амстердам та Варшава
Можливість відвідати колоритні міста: Заансе Сханс та Воленсдам 

 

1 день

06:30 – збір групи на  ж/д вокзалі м.Львів. 
 виїзд
Переїзд  на територію Польщі.
Н
ічний переїзд до Голандії

2 день

Прибуття до Амстердаму.
Поселення в готель.

Вільний час у місті.

 Ночівля у готелі.

3 день

Сніданок.
Голландія – це не тільки Амстердам… Щоб зрозуміти це, пропонуємо відправитися на північ країни на тематичну екскурсію «Справжня Голандія» (45 €). Ми побуваємо в двох неймовірно колоритних містечках Заансе Сханс та Воленсдам.
Заансе Сханс – місто-музей під відкритим небом, справжнє голландське село. Тут неспішно крутяться млини, ріка Заан гордо дарує свої води Північному морю, кожен закуток, кожен будиночок містить в собі історію голландського ремесла. Вам відкриють секрети виготовлення твердого сиру – національної гордості Нідерландів, а також підберуть для вас пару ексклюзивних голландських туфель – кломпів. Непорушна тишина, чистота, неймовірні пейзажі, аромат свіжовипеченого хліба подарують відчуття абсолютної гармонії. Запах моря нас приведе в містечко Волендам - рай для рибалок та мореплавців. Мальовнича бухта з десятками білосніжних та пурпурових парусів гостинно зустріне Вас при в’їзді в місто. Основною ж гордістю Волендаму являється оселедець, приготований по старовинній рецептурі і продегустувати хоча б один із його видів Ваш прямий обов’ язок.
Повернення в Амстердам.
А ДАЛІ НАС ОЧІКУЄ МІСТО, ЯКЕ НІКОЛИ НЕ ЗАСИНАЄ…
Ночівля.

4 день

Сніданок.

Цілий день в Амстердамі !!!
Ого скільки нас всього чекає!
Рекомендуємо розпочати із:

  • одного з символів міста - квіткового ринку,
  • дальше відвідаємо знамениту мануфактуру дорогоцінного каміння!
  • "І MUST DO" - Прогулянка на кораблику по Амстердамі (15 €). Що б там не говорили, але Амстердам треба дивитися з води. Можна довго гуляти по місту, відвідувати музеї і сидіти в кофешопах, але якщо ви не прогуляєтеся хоча б раз на кораблику по каналах Амстердама, то повного відчуття Амстердама у вас не вийде. Не дарма Амстердам прозвали "північною Венецією", і не спроста канали міста висунули в кандидати на статус світової культурної спадщини.

Час пообідати. Рекомендуємо скуштувати найсвіжіші морепродукти: вугра й оселедця. Щодо оселедця, то особливо добрий він на площі Dam в Street snack bar з білим хлібом, маринованою цибулькою та соусом... Ну і звичайно, на зеленій галявині перед Рейксмузеумом, тутешнім художнім музеєм, ми зробимо фотосет з написом I Amsterdam.

А на завершення «королівський вечір»!

22:00 - збір групи. Нічний переїзд на територію Польщі.

5 день

Вранці зупинимося на сніданок на території Польщі.

 За додаткову плату можлива оглядова екскурсія у Варшаві.(при попередньому замовленні)

Ділимося враженнями, слухаємо музику, дивимося фільми ... Ми їдемо додому!
Пізнє прибуття до Львова.

 

 

 
Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. Мінімальна кількість туристів для проведення екскурсії – 30 осіб.

Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації. Вартість оплачених та невикористаних послуг не повертається!
Точне місце і час від'їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.


Фірма не несе відповідальності за роботу консульських, митних, прикордонних, дорожніх служб, корки на дорогах, погодні умови
та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності.

097 670-23-53 Тетяна Вікторівна